Повідомлення про конфіденційність

Інформація, що міститься в усіх листах електронної пошти групи компаній Bimbo або інших осіб, що входять до даної групи компаній, в тому числі ПІІ "БІМБО КЮЄСАР УКРАЇНА", включаючи будь-які додатки, є конфіденційною, охоронюваною у відповідності до закону та (або) обмеженою до використання. Дана інформація призначена лише для використання її отримувачем. Будь-яке неправомірне використання, відтворення, повідомлення як частини, так і всієї інформації, або надання доступу до такої інформації третім особам заборонені. Якщо Ви не є призначеним отримувачем листа, ми повідомляємо Вас, що будь яке надання доступу, поширення, повідомлення, копіювання або використання інформації, що міститься як у самому листі, так і у додатках до нього, суворо заборонені. Якщо Ви одержали листа помилково, прохання невідкладно повідомити відправника про це та видалити цей лист, а також всі додатки до нього безповоротно, включаючи будь-які цифрові та (або) друковані копії.

Політика конфіденційності ("Політика")

Кто є відповідальним за обробку Ваших даних?

Приймаючи цю Політику, Ви даєте свою згоду вищевказаним юридичним особам на обробку Ваших персональних даних на умовах, вказаних нижче.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу застосування цієї Політики та обробки нами Ваших персональних даних, Ви можете звернутися за заступною адресою електронної пошти: datospersonales @ grupobimbo . com .

Для кого призначена інформація на цьому вебсайті?

Тільки особи, що досягли 14-річного віку, можуть давати свою згоду на обробку персональних даних. Інформація не буде використовуватися для прийняття автоматизованих рішень.

Форми, що розміщені на цьому веб-сайті, призначені для осіб, що досягли 14-річного віку. Натискаюси "Надіслати" або на будь-яку іншу аналогічну кнопку, ви підтверджуєте, що досягли 14-річного віку або дієте за згодою вашого законного представника.

ПІІ "БІМБО КЮЄСАР УКРАЇНА" не несе відповідальності за передачу персональних даних особою, що не досягла 14-річного віку, із використання цього вебсайту. В таких випадках батьки та (або) опікун або законний представник неповнолітньої особи можуть здійснити права, передбачені відповідними положеннями цієї Політики та (або) застосовного законодавства.

Для яких цілей ми обробляємо ваші персональні дані?

Ми обробляємо персональні дані та іншу інформацію, надану зацікавленими особами, для:

Як довго ми зберігаємо ваші персональні дані?

Ми будемо зберігати та обробляти ваші персональні дані (а) до закінчення строку вашої згоди на обробку персональних даних (якщо застосовно), або ( b ) до досягнення або зникнення цілей обробки, або (с) до дометку, коли від вас / вашого законного представника надійде вимога про видалення персональних даних, або ( d ) до відкликання вашої згоди на обробку персональних даних або вами, або вашим законним представником, в залежності від того, яка подія відбудеться раніше, за винятком випадків, коли ми будемо мати інші підстави для продовження обробки ваших персональних даних.

Для відкликання вашої згоди, ви можете надіслати запит за наступною адресою електронної пошти: datospersonales@grupobimbo.com . Якщо ви відкличете вашу згоду, ми будемо зобов'язані припинити обробку ваших персональних даних протягом 30 днів з моменту отримання повідомлення про її відкликання, за умови, що у нас немає інших законних підстав для того, щоб продовжувати обробляти ваші персональні дані.

Як ми обґрунтовуємо обробку ваших персональних даних?

Правовою підставою обробки ваших персональних даних для підготовки відповідей на ваші запити та інформування вас про наші продукти, послуги, новини, розіграші призів, конкурси та інші події BIMBO , а також оформлення та здійснення вашої участі в розіграшах призів, конкурсах та подіях, що потребують вашої участі, є ваша згода. Згода вважається дійсною до моменту, коли ви вирішете відкликати її.

Кому ми можемо передавати ваші персональні дані?

Ми можемо передавати ваші персональні дані лише компаніям, пов'язаним із ПІІ "БІМБО КЮЄСАР УКРАЇНА", в тому числі компаніям, що їх контролюють, дочірнім товариствам або посередникам для цілей, вказаних вище.

Заходи безпеки

Ми вживаємо усіх необхідних технічних та організаційних заходів захисту у відповідності із застосовним законодавством для попередження неправомірного доступу, розкриття, зміни або нерпавомірного знищення ваших персональних даних, а також інших протиправних дій з вашими персональними даними. Вказані заходи включають в себе, зокрема,

В необхідних випадках у відповідності із застосовним законодавством, ми забезпечуємо запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), вилучення персональних даних громадян України із використанням баз даних, що знаходяться на території України.

Які ваші права, коли ви данаєте нам ваші персональні дані?

Ви можете одержати більш докладну інформацію про здійснення ваших прав безпосередньо в нашому відділі із захисту персональних даних, надіславши листа за адресою: datospersonales @ grupobimbo . com .